Rodni stereotipi i ravnopravnost u kontekstu odgoja i obrazovanja

U okviru Svjetskog dana učitelja, 5. listopada 2024. godine, održan je znanstveno – stručni simpozij s temom Rodni stereotipi i ravnopravnost u kontekstu odgoja i obrazovanja. Organizatori Simpozija bili su Učiteljski fakultet u Rijeci i Vijeće za rodnu ravnopravnost Sveučilišta u Rijeci.

KNJIŽICA SAŽETAKA

Po održanom simpoziju objavit će se zbornik radova naslova Rodni stereotipi i ravnopravnost u kontekstu odgoja i obrazovanja. Upute za autore nalaze se u nastavku. U uputama su navedene smjernice za izradu rada, kategorije radova koje će se u zborniku objavljivati, politika recenziranja i izjava o otvorenom pristupu.

UPUTE ZA AUTORE

Izdavač: Sveučilište u Rijeci, Učiteljski fakultet, Sveučilišna avenija 6, Rijeka, Hrvatska
Za izdavača: izv. prof. dr.sc. Darko Lončarić
Glavna urednica: Ester Vidović