Međužupanijski stručni skup 2024.

1. ožujka 2024. na Učiteljskom fakultetu u Rijeci održan je međužupanijski jednodnevni stručni skup Agencije za odgoj i obrazovanje... Agencija je, u suradnji s Ministarstvom zdravstva i Hrvatskim zavodom za javno zdravstvo, organizirala skup o energetskim pićima, nikotinskim vrećicama, e-cigaretama i novim duhanskim proizvodima za djelatnike osnovnih i srednjih škola.

Stručni skup se održava u više regionalnih centara u Republici Hrvatskoj, a 1. ožujka održao se u Rijeci, u suorganizaciji s Učiteljskim fakultetom, u zgradi Fakulteta. Skupu su prisustvovali gđa. Daria Kurtić, v.d. ravnatelja AZOO-a, g. Tomislav Tomasić, pročelnik riječke podružnice AZOO-a, te brojni drugi uzvanici, predstavnici Hrvatskoga zavoda za javno zdravstvo, Ministarstva zdravstva, Nastavnog zavoda za javno zdravstvo i ostali. Skup je u ime domaćina, Učiteljskog fakulteta u Rijeci, otvorio dekan izv. prof. dr. sc. Darko Lončarić, uz pozdravne riječi svima nazočnima na skupu.