Smotra priredbi za đake prvake 2023.

Povodom Dana Učiteljskog fakulteta u Rijeci, 26. listopada 2023. u predvorju Fakulteta održana je prva Smotra priredbi za đake prvake, a izvodili su se nastupi koji se inače organiziraju svake godine u vrtićima i školama povodom prelaska djece iz vrtića u školu, odnosno kao dobrodošlica prvašićima u školsko okruženje. Na smotri su se svojim umjetničkim nastupima predstavila djeca iz DV More te učenici osnovnih škola Pećine, Vežica, V. Gortan i Katoličke OŠ Josip Pavlišić.

Osim njih, svoje su glazbene, dramske i plesne točke izveli i studenti UFRI-ja. Na ovaj način napravljen je lijep i veseo uvod u obilježavanje Dana Fakulteta u petak, 27. listopada. Nakon priredbe za sudionike je priređen mali prigodni domjenak.