Simpozij: Prijelazni periodi u djetinjstvu i prilagodba u dječjem vrtiću i osnovnoj školi 2023.

U okviru Dana Učiteljskog fakulteta 27. listopada 2023. godine održan je znanstveno-stručni simpozij s temom: Prijelazni periodi u djetinjstvu i prilagodba u dječjem vrtiću i osnovnoj školi. Organizatori Simpozija bili su Učiteljski fakultet u Rijeci i projektni tim UNIRI projekta: “Dobrobit djece u prijelaznim životnim periodima: Empirijska provjera Ekološko-dinamičkog modela“ [uniri-drustv-18-11].

Pozvana izlaganja obuhvatila su teorijske okvire prijelaznih perioda u djetinjstvu, te primjere dobre prakse iz ustanova za rani predškolski odgoj I obrazovanje te osnovnih škola. Simpozij je izazvao veliki interes kako posjećenošću (ukupno je sudjelovalo 90 sudionika) tako i raspravama temeljem prezentacija. U nastavku pogledajte program simpozija, kao i neke od fotografija.

PROGRAM SIMPOZIJA