Posjet Katoličkoj osnovnoj školi „Josip Pavlišić“ Rijeka 2023.

Dekan Učiteljskog fakulteta u Rijeci izv. prof. dr. sc. Darko Lončarić i tajnik Fakulteta Željko Ševerdija dana  6. lipnja 2023. godine posjetili su Katoličku osnovnu školu „Josip Pavlišić“ Rijeka. Na sastanku s ravnateljicom Jasnom Buketom, prof., razgovaralo se o mogućnostima buduće suradnje, a posebno o mogućnosti imenovanja Škole stručnom bazom Fakulteta.

Tom prigodom, izvršena je primopredaja prijenosnih računala Katoličkoj osnovnoj školi „Josip Pavlišić“ kao donacija Fakulteta, a s ciljem digitalizacije odnosno proširenja dostupnosti informatičke opreme učenicima u obrazovnim punktovima Škole.

3 b razred Katoličke osnovne škole „Josip Pavlišić“ s razrednicom Martinom Simonetti, ravnateljica Jasna Buketa i dekan Darko Lončarić