ONLINE UPISI U 1. GODINU STUDIJA NA JESENSKOM ROKU

Upisi u 1. godinu izvanrednog preddiplomskog studija Rani i predškolski odgoj i obrazovanje, redovnog studija Rani i predškolski odgoj i obrazovanje te integriranog sveučilišnog Učiteljskog studija, na jesenskom roku provode se ONLINE putem e-pošte Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. Dokumente potrebne za upis potrebno je poslati mailom na dan upisa 21. 09. 2020. za odabrani studij zaključno do 12:00 sati.

Dokumenti potrebni za upis

1. fotografija veličine 3x4 cm zalijepiti na Matični list

2. preslika osobne iskaznice

3. potvrda specijaliste medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za studij

4. dokaz o uplati UPISNINE ( i ŠKOLARINE za izvanredne studente i redovite koji su već iskoristili pravo prvog upisa na nekom drugom visokom učilištu)

5. ispunjena kontakt karta

6. Privola

7. Sveučilišni sportski obrazac

8. Ugovor o studiranju

9. Na čisto bijelom papiru potpis crnim flomasterom (veličine kao za osobne dokumente) – potpis se koristi za izradu studentske iskaznice X-ice

10. ispisnica sa studija u slučaju promjene studijskog programa

Sve obrasce potrebno je ispuniti, potpisati te skenirane u boji i dostaviti u jednom e-mailu (preporučuje se u sažetom folderu – zipirani folder)

NAPOMENA: *Kandidati koji su do sada studirali uz plaćanje moraju o tome dostaviti potvrdu Visokog učilišta.