Nagrade Rektorice studentima 2024.

U sklopu ovogodišnjeg 51-og Diesa Academicusa Sveučilišta u Rijeci 22. svibnja 2024. godine održana je svečana sjednica u hali Građevinskog fakulteta na Kampusu. Tom prilikom rektorica Sveučilišta u Rijeci, prof.dr.sc. Snježana Prijić Samaržija, dodijelila je nagrade studentima za izvrsnost, studentske projekte i radove, volonterizam i sport.

Dobitnice nagrada s Učiteljskog fakulteta su:

ANGELA PETROVSKA, studentica 5. godine Integriranog prijediplomskog i diplomskog sveučilišnog Učiteljskog studija, koja je dobila nagradu za izvrsnost;

EMA SGARDELLI, studentica 2. godine Sveučilišnog prijediplomskog studija Rani i predškolski odgoj i obrazovanje, ovogodišnja europska prvakinja u karateu, koja je dobila nagradu za sport (nagrada joj nije uručena na svečanosti zbog bolesti).