Svečana promocija 2021.

Učiteljski fakultet Sveučilišta u Rijeci održao je 16. lipnja 2021. godine svečanu promociju diplomiranih studenata, odnosno magistara/magistra primarnog obrazovanja, sveučilišnih prvostupnika/prvostupnica ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja i magistara/magistra ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja. Ukupno je promovirano 113 diplomanata.

Na promociji su uručene Dekanove nagrade za iznimna postignuća tijekom studija  Ameli Širola, magistrici primarnog obrazovanja i Claudiji Šprajcar, prvostupnici preddiplomskog sveučilišnog studija Rani i predškolski odgoj i obrazovanje.

Promocija je održana po prvi puta na otvorenom prostoru, zelenoj površini ispred glavnog ulaza u zgradu Fakulteta. Bila je to prigoda ponovnog susreta s našom mladosti, pouzdanom i briljantnom budućnosti.