Literarno-glazbeno poslijepodne 2015.

Na literarno-glazbenom popodnevu organizranom 27. svibnja 2015., studenti su svirali te čitali svoje pjesme i sastavke, a sve to uz podršku profesorica dr. sc. Emilije Reljac Fajs i Sanje Šamanić.

Studenti koji su svirali: Tina Špralja, Martin Pavlina, Julijana Blažina, Helena Kaurić.

Studenti koji su čitali svoje uratke: Kristina Makarun, Penavić, Magdić, Jelena Begović, Blanka Hajsan, Željka Bogdanović, Andrea Abramović, Andrea Šturbek, Antonija Gašparović, Mateja Žigo, Nikolina Beljak, Ines Novosel, Sarah Valetić, Ana Matković, Julijana Blažina, Sonja Mik, Valentina Sušec, Adela Dobranić, Ivona Tominac, Luna Radmanić, Matea Jezernik, Paula Cvitković, Lucija Bravarić, Matea Vrućina, Anita Vrućina, Lorena Andreškić, Helena Kaurić, Nensi Zbašnik, Dorotea Perić, Matea Gašparović, Nikolina Stojković, Ivona Kukuljan, Danijela Petrović, Doria Vojnović, Nera Džaja.