Obavijest studentima za izvođenje on-line nastave

Vezano uz razvoj epidemiološke situacije u Republici Hrvatskoj, studenti su od ponedjeljka 16. ožujka 2020. u obvezi pratiti on-line nastavu svih nastavnih predmeta koja će se održavati  putem sustava za e-učenje Merlin. Svi su  studenti  automatski prijavljeni u sustav te će dobivati objave i obavijesti, a dodatno su pozvani pratiti informacije na web stranici Fakulteta i grupnoj e-mail adresi studijske godine.

Predmetni nastavnici objavit će nastavne materijale i dati upute studentima kako bi samostalno i uz konzultacije mogli u što većoj mjeri savladati ishode koji su tematski bili predviđeni detaljnim izvedbenim planovima predmeta. Molimo Vas da se pripremite za izvođenje nastave u skladu s dostavljenim Vam smjernicama/očekivanjima za komunikaciju i rad.

Napomena: studenti su dužni koristiti isključivo  službene e-mail adrese (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.)