Svečana promocija studenata 2018.

Svečana promocija studenta Učiteljskog fakulteta u Rijeci, održat će se u četvrtak, 13. prosinca 2018. godine, u dvorani 006 (prizemlje zgrade Filozofskog / Učiteljskog fakulteta u Rijeci, Sveučilišni kampus na Trsatu), prema sljedećem rasporedu:

10:00 h Integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni Učiteljski studij LISTA
11:30 h Preddiplomski sveučilišni studij Rani i predškolski odgoj i obrazovanje LISTA
13:00 h Diplomski sveučilišni studij Rani i predškolski odgoj i obrazovanje LISTA

Mole se diplomanti da budu ispred stražnjeg ulaza u dvoranu 006 (kod kafića) 40 minuta prije predviđenog vremena promocije.

Troškovi izrade diplome i dodatka diplomi iznose 280,00 kuna. Iznos je potrebno uplatiti na žiro-račun Učiteljskog fakulteta u Rijeci.

PRIMATELJ:
Učiteljski fakultet u Rijeci
Sveučilišna avenija 6
51000 Rijeka
MODEL: 00
IBAN: HR8223600001101913656
OPIS PLAĆANJA: troškovi izrade diplome
POZIV NA BROJ ODOBRENJA: OIB (11 znamenki)

Potvrdu o uplati treba dostaviti najkasnije do 11. prosinca 2018. godine Studentskom uredu Učiteljskog fakulteta u Rijeci
- poštom na adresu Sveučilišna avenija 6, 51000 Rijeka
- osobno u Studentski ured, u radno vrijeme za studente

Studenti su upoznati da je službeni fotograf Foto Kurti te da će fotografije nastale za vrijeme, neposredno prije i poslije promocije koristiti za potrebe promocije događaja NA WEB STRANICAMA FAKULTETA,  a sve u razumnom obujmu. Također, fotografije s promocije će biti moguće pregledati i naručiti u periodu od 90 dana nakon promocije na adresama studia FOTO KURTI - UŽARSKA 20 I TRG RIJEČKIH OLIMPIJACA 10 RIJEKA te M.TITA 75 OPATIJA, ili na internetskim stranicama www.fotokurti.com, nakon čega će biti izbrisane. Pregled slika će biti moguć jedino uz pomoć registracijskog koda koji će biti podijeljen studentima na samoj promociji.