Natječaji za ERASMUS mobilnost 02.03.20.

Dana 2. ožujka 2020. Sveučilište u Rijeci službeno raspisuje natječaje za mobilnost u okviru programa Erasmus, i to Natječaj za mobilnost studenata (studijski boravak) na inozemnim visokoškolskim ustanovama u zimskom semestru, ljetnom semestru ili cijeloj akademskoj godini 2020./2021. te Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u akademskoj godini 2020./2021.

Rok za prijavu studenata je 3. travnja 2020., a rok za prijavu osoblja je 20. travnja 2020. Detaljne informacije o Erasmus programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta www.uniri.hr pod rubrikom Međunarodna suradnja, Erasmus/ Natječaji za studente odnosno Natječaji za osoblje.

Smjernica za izbor nastavnog i nenastavnog osoblja u 2020./2021.

Popis YUFE partnera i kontakti međunarodnih / Erasmus ureda pri partnerskim ustanovama